Obozy dla dzieci z ADHD ODD i nie tylko
  • Adehadowo Narciarsko-Snowboardowo
    Adehadowo Narciarsko-Snowboardowo

    Adehadowo Narciarsko-Snowboardowo...
    To już 11 rok wspólnych ferii z Wami- Niezwykłymi dzieciakami. Murzasichle - to tu bawimy się najlepiej: Góry, ośnieżone stoki, energia, dużo energii, jeszcze więcej energii. To będzie mega czas ale tylko z Tobą!

    Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

Smaller Default Larger

O nas

Członkami Zespołu są:

Leszek Czyżewski (Leon) twórca ADeHaDowa - wypoczynku i obozów terapeutycznych dla dzieci z ADHD,ODD, Zespołem Aspergera, leśnik, pedagog, socjoterapeuta, dydaktyk, sternik motorowodny, od wielu lat związany z Placówką Opiekuńczo - Wychowawczą "Orle Gniazdo" w Marwicy oraz "Samodzielne Mieszkanie" w Pasłęku jako wychowawca i opiekun prawny wielu wychowanków (obecnie Dyrektor Centrum do Obsługi obu placówek), były pracownik Centrum CBT Elbląg pracujący w terapii dzieci i młodzieży, członek Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa w Elblągu, w strukturach którego min. szkolił kandydatów na rodziców zastępczych programem szkoleniowym SPUR i SPUR II, pasjonat lasu...

Dorosły ADHD - owiec  (można z tym żyć mając zrozumienie, kogoś kto będzie cię kochał, mając swoje pasje i grono przyjaciół, od których nie boisz się usłyszeć gorzkich słów, ale od których również uzyskasz wiele wsparcia. Gdyby nie oni nie byłoby obozów i  nie doszedłbym do miejsca, w którym jestem)


Gosia - pedagog, terapeuta, dydaktyk, od wielu lat związana z trudnymi dziećmi i młodzieżą, na co dzień pracuje w mieszkaniu dla usamodzielniającej się młodzieży z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Pasłęku, były pracownik Centrum CBT Elbląg w dziale szkoleniowym. Od początku naszej działalności zaangażowana w tworzenie obozów dla dzieci, wychowawca kolonijny.

 

 

 

 

 

Bożka - pedagog, wychowawca kolonijny, były pracownik Centrum CBT Elbląg pracujący w dziale szkoleń dla rodziców, prowadzi grupy dla dzieci i młodzieży, prowadziła grupy wsparcia dla rodziców zastępczych, na co dzień pracuje w mieszkaniu dla usamodzielniającej się młodzieży z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Pasłęku.

 

 

 

 

 

 

Paweł - Ratownik WOPR, ratownik po kursie w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności pływanie, sternik motorowodny, pedagog, oligofrenopedagog, wychowawca kolonijny na obozach z dziećmi z ADHD, współorganizator obozów wędkarskich dla młodzieży, na co dzień: nauczyciel, wychowawca Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego Nr 1 w Elblągu, V-ce Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Rozwoju Osób z Upośledzeniem Umysłowym Drugi Dom, jego motto życiowe "Siejmy Dobro".

 

 

 

 

Sławomir (Kmieto) -instruktor rekreacji ruchowej IRR o specjalności kajakarstwo, leśnik, programista, miłośnik snowboardu

 

 

 

 

 

 

 

Ela - instruktor plastyki, opiekun kolonijny. Wybitnie utalentowana plastycznie osoba. W zasadzie co kilka minut w jej głowie rodzą się nowe pomysły. Posiada dar opieki nad małymi dziećmi.

 

 

 

 

 

 

 

Paula - wychowawca kolonijny, zawsze uśmiechnięta, jej aktywność nie ma granic, dzieci i młodzież przepadają za nią, jej pasja to sport i biotechnologia

 

 

 

Kontakt z nami

ADeHaDowo Edyta Czyżewska
Organizacja Turystyki I Usługi

Organizacja wypoczynku, sprawy merytoryczne Leszek Czyżewski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Faktury, obsługa administracyjna biura
Edyta Czyżewska
Poniedziałek - Piątek 16.00 - 20.00

Adres: Ks. Szwedy 11D/31 44-207 Rybnik
Kontakt tel: 505 678 750
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Zostań naszym fanem! Czekamy na Ciebie!

Facebook
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odwiedziło Nas

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
33
91
2387
9571
250281