Obozy dla dzieci z ADHD ODD i nie tylko
  • Adehadowo Narciarsko-Snowboardowo
    Adehadowo Narciarsko-Snowboardowo

    Adehadowo Narciarsko-Snowboardowo...
    To już 11 rok wspólnych ferii z Wami- Niezwykłymi dzieciakami. Murzasichle - to tu bawimy się najlepiej: Góry, ośnieżone stoki, energia, dużo energii, jeszcze więcej energii. To będzie mega czas ale tylko z Tobą!

    Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

Smaller Default Larger

O nas

Członkami Zespołu są:

Leszek Czyżewski (Leon) twórca ADeHaDowa - wypoczynku i obozów terapeutycznych dla dzieci z ADHD,ODD, Zespołem Aspergera, leśnik, pedagog, socjoterapeuta, dydaktyk, sternik motorowodny, od wielu lat związany z Placówką Opiekuńczo - Wychowawczą "Orle Gniazdo" w Marwicy oraz "Samodzielne Mieszkanie" w Pasłęku jako wychowawca i opiekun prawny wielu wychowanków (obecnie Dyrektor Centrum do Obsługi obu placówek), były pracownik Centrum CBT Elbląg pracujący w terapii dzieci i młodzieży, członek Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa w Elblągu, w strukturach którego min. szkolił kandydatów na rodziców zastępczych programem szkoleniowym SPUR i SPUR II, pasjonat lasu...

Dorosły ADHD - owiec  (można z tym żyć mając zrozumienie, kogoś kto będzie cię kochał, mając swoje pasje i grono przyjaciół, od których nie boisz się usłyszeć gorzkich słów, ale od których również uzyskasz wiele wsparcia. Gdyby nie oni nie byłoby obozów i  nie doszedłbym do miejsca, w którym jestem)


Gosia - pedagog, terapeuta, dydaktyk, od wielu lat związana z trudnymi dziećmi i młodzieżą, na co dzień pracuje w mieszkaniu dla usamodzielniającej się młodzieży z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Pasłęku, były pracownik Centrum CBT Elbląg w dziale szkoleniowym. Od początku naszej działalności zaangażowana w tworzenie obozów dla dzieci, wychowawca kolonijny.

 

 

 

 

 

Bożka - pedagog, wychowawca kolonijny, były pracownik Centrum CBT Elbląg pracujący w dziale szkoleń dla rodziców, prowadzi grupy dla dzieci i młodzieży, prowadziła grupy wsparcia dla rodziców zastępczych, na co dzień pracuje w mieszkaniu dla usamodzielniającej się młodzieży z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Pasłęku.

 

 

 

 

 

 

Paweł - Ratownik WOPR, ratownik po kursie w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności pływanie, sternik motorowodny, pedagog, oligofrenopedagog, wychowawca kolonijny na obozach z dziećmi z ADHD, współorganizator obozów wędkarskich dla młodzieży, na co dzień: nauczyciel, wychowawca Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego Nr 1 w Elblągu, V-ce Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Rozwoju Osób z Upośledzeniem Umysłowym Drugi Dom, jego motto życiowe "Siejmy Dobro".

 

 

 

 

Sławomir (Kmieto) -instruktor rekreacji ruchowej IRR o specjalności kajakarstwo, leśnik, programista, miłośnik snowboardu

 

 

 

 

 

 

 

Ela - instruktor plastyki, opiekun kolonijny. Wybitnie utalentowana plastycznie osoba. W zasadzie co kilka minut w jej głowie rodzą się nowe pomysły. Posiada dar opieki nad małymi dziećmi.

 

 

 

 

 

 

 

Paula - wychowawca kolonijny, zawsze uśmiechnięta, jej aktywność nie ma granic, dzieci i młodzież przepadają za nią, jej pasja to sport i biotechnologia

 

 

 

Kontakt z nami

ADeHaDowo Edyta Czyżewska
Organizacja Turystyki I Usługi

Organizacja wypoczynku, sprawy merytoryczne Leszek Czyżewski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Faktury, obsługa administracyjna biura
Edyta Czyżewska
Poniedziałek - Piątek 16.00 - 20.00

Adres: Ks. Szwedy 11D/31 44-207 Rybnik
Kontakt tel: 505 678 750
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Zostań naszym fanem! Czekamy na Ciebie!

Facebook
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odwiedziło Nas

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie
55
919
3603
73780
7778
12422
236786