Obozy dla dzieci z ADHD ODD i nie tylko
  • Adehadowo Narciarsko-Snowboardowo
    Adehadowo Narciarsko-Snowboardowo

    Adehadowo Narciarsko-Snowboardowo...
    To już 11 rok wspólnych ferii z Wami- Niezwykłymi dzieciakami. Murzasichle - to tu bawimy się najlepiej: Góry, ośnieżone stoki, energia, dużo energii, jeszcze więcej energii. To będzie mega czas ale tylko z Tobą!

    Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

Smaller Default Larger

Strefa Rodzica

Szanowny Rodzicu!

 

Kilka słów do Was utrudzeni i zmęczeni, często niezrozumiani. Wiemy jak ciężko i trudno jest czasami, mając przy sobie tak niezwykłe dzieci :) i będąc niezrozumianymi przez innych. Oferta obozów dla dzieci z ADHD, ODD, Zespołem Aspergera i nie tylko została stworzona z pełną świadomością materii z jaką mamy do czynienia. Obozy to czas, w którym chcemy byście odpoczęli i nie martwili się o Wasze pociechy, gdyż są pod naprawdę fachową opieką.

 

Nasza oferta ma charakter terapeutyczny, czyli oprócz dobrej zabawy i wypełnionego programu po brzegi, próbujemy kształtować i wpływać na zachowanie dzieci.

 

W pracy z dziećmi korzystamy z technik behawioralnych co pozwala nam pracować zarówno z objawami, jak również skutecznie tamować zachowania niepożądane (zasady i konsekwencje jasne dla dzieci i dorosłych). Równoważymy to pozytywnym wzmacnianiem (pochwały terapeutyczne, dostrzeganie pozytywów) oraz mobilozowanie do wysiłku (systemy żetonowe, nagrody). W ten sposób powstaje system pracy z tą szczególną grupą dzieci. Oprócz tego staramy się szukać obszarów, w których dziecko jest dobre tzw. "wysp kompetencji", próbując układać tak zajęcia by dzieci mogły odnieść sukces.

Dzieci czują się pewnie, znają granice, poznają swoje możliwości oraz kształtowany jest pozytywny obraz siebie.

W program obozów wplecione są też elementy Treningu Społecznego i Treningu Zastępowania Złości.

 

WAŻNE!

Pamiętajcie jednak, że nie uzdrawiamy, ani nie uleczamy dzieci. Uczymy owszem nowych pozytywnych zachowań ale przede wszystkim sprawiamy by miło i sympatycznie jak każde dziecko mogły spędzić czas ferii i wakacji z ciekawą ofertą z dala od szkoły i rodziców :) !!!

 

Kontakt z nami

ADeHaDowo Edyta Czyżewska
Organizacja Turystyki I Usługi

Organizacja wypoczynku, sprawy merytoryczne Leszek Czyżewski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Faktury, obsługa administracyjna biura
Edyta Czyżewska
Poniedziałek - Piątek 16.00 - 20.00

Adres: Ks. Szwedy 11D/31 44-207 Rybnik
Kontakt tel: 505 678 750
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Zostań naszym fanem! Czekamy na Ciebie!

Facebook
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odwiedziło Nas

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
35
91
2389
9573
250283