Obozy dla dzieci z ADHD ODD i nie tylko
 • Spływ kajakowy dla Ojca i Syna

  Spływ dla Ojca i Syna "Dzikość Serca" - "Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli" - może to być przygodą życia, którą wspominać będzie Twój syn kiedy sam zabierze swojego syna na podobną wyprawę, gdzie usłyszy od Ojca - jestem z Ciebie dumny Synu... Gorąco zapraszam i polecam..

  Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

   

   

   

 • Obóz Gwiezdnych Wojen dla najmłodszych 8-10 lat

  Dawno temu w odległej galaktyce...
  Młody Padawanie, Akademia Rycerzy Jedi stoi otworem przed każdym, kto chce się szkolić i uczyć. Szkolić w sprawnościach różnego rodzaju i uczyć rozpoznawać dobro i zło. Wszystko po to by stać na straży Galaktyki...

  Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

 • Obóz Adrenalina Action
  Obóz Adrenalina Action

  Potężna dawka adrenaliny...
  Dla tych, którzy kochają wodę i nie potrafią żyć siedząc w miejscu. Dla tych, którzy lubią aktywność na lądzie przygotowaliśmy bogatą ofertę wypoczynku. Krystalicznie czyste jezioro, kompleks sportowy, park linowy, mnóstwo lasów, pyszne jedzenie i fantastyczna kadra to gwarancja niezapomnianej zabawy.

  Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

 • Paintball - Quad - Survival !
  Paintball - Quad - Survival !

  Prawdopodobnie wielu z nas chłopców, będąc jeszcze zupełnie niedawno w szkole podstawowej spędzało wiele czasu na zabawach z patykiem w ręku, który służył nam jako colt, karabin, pistolet. Gdzieś w marzeniach toczyliśmy bitwy. Oto przed Wami fantastyczny obóz paintballowo - quadowy - survivalowy, spełniający marzenia zarówno o strzelaniu jak i o jeżdżeniu...

  Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

 • Obóz Wynalazców
  Obóz Wynalazców

  Wynalazca, konstruktor, poszukiwacz to wszystko słowa, które określają osobę taką jak ty, czy ja. czyż nie jesteś osobą, która musi wszystkiego dotknąć, być wszędzie, poszukiwać...? Posiadasz rzadkie umiejętności, jesteś niezmordowany, ciekawy świata, wszędzie cię pełno i zawsze jesteś gotowy na nowe - czy Ty przypadkiem nie masz w sobie pierwiastka ADHD???!!!

  Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

 • Obóz Masterchef of ADeHaDowo
  Obóz Masterchef of ADeHaDowo

  Gotowanie staje się pasją, już nie jest przykrym obowiązkiem, nie jest obciachem ale czymś czym można zaimponować, pochwalić się. Jednak to co najważniejsze to poszukiwanie smaków, nauka nowych potraw, eksperymentowanie z produktami. Po naszym obozie będziesz mógł zaprosić przyjaciół na samodzielnie przygotowany podwieczorek albo obiad.

  Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

 • Obóz Hobbit
  Obóz Hobbit

  Gdzieś daleko stąd w odległych nieznanych czasach rozegrała się podróż... Chciałbym zabrać cię w tą niezwykłą podróż, pełną niespodzianek, niezwykłych wyczynów, niezwykłych postaci, gdzie wspólnie stawiamy czoło Trolom, Goblinom i Smokowi Smaugowi... Czy jesteś gotowy na tę Niezwykłą Podróż z Bilbo Bagginsem?

  Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

Smaller Default Larger

Strefa Rodzica

Szanowny Rodzicu!

 

Kilka słów do Was utrudzeni i zmęczeni, często niezrozumiani. Wiemy jak ciężko i trudno jest czasami, mając przy sobie tak niezwykłe dzieci :) i będąc niezrozumianymi przez innych. Oferta obozów dla dzieci z ADHD, ODD, Zespołem Aspergera i nie tylko została stworzona z pełną świadomością materii z jaką mamy do czynienia. Obozy to czas, w którym chcemy byście odpoczęli i nie martwili się o Wasze pociechy, gdyż są pod naprawdę fachową opieką.

 

Nasza oferta ma charakter terapeutyczny, czyli oprócz dobrej zabawy i wypełnionego programu po brzegi, próbujemy kształtować i wpływać na zachowanie dzieci.

 

W pracy z dziećmi korzystamy z technik behawioralnych co pozwala nam pracować zarówno z objawami, jak również skutecznie tamować zachowania niepożądane (zasady i konsekwencje jasne dla dzieci i dorosłych). Równoważymy to pozytywnym wzmacnianiem (pochwały terapeutyczne, dostrzeganie pozytywów) oraz mobilozowanie do wysiłku (systemy żetonowe, nagrody). W ten sposób powstaje system pracy z tą szczególną grupą dzieci. Oprócz tego staramy się szukać obszarów, w których dziecko jest dobre tzw. "wysp kompetencji", próbując układać tak zajęcia by dzieci mogły odnieść sukces.

Dzieci czują się pewnie, znają granice, poznają swoje możliwości oraz kształtowany jest pozytywny obraz siebie.

W program obozów wplecione są też elementy Treningu Społecznego i Treningu Zastępowania Złości.

 

WAŻNE!

Pamiętajcie jednak, że nie uzdrawiamy, ani nie uleczamy dzieci. Uczymy owszem nowych pozytywnych zachowań ale przede wszystkim sprawiamy by miło i sympatycznie jak każde dziecko mogły spędzić czas ferii i wakacji z ciekawą ofertą z dala od szkoły i rodziców :) !!!

 

Kontakt z nami

ADeHaDowo Edyta Czyżewska
Organizacja Turystyki I Usługi

Organizacja wypoczynku, sprawy merytoryczne Leszek Czyżewski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Faktury, obsługa administracyjna biura
Edyta Czyżewska
Poniedziałek - Piątek 16.00 - 20.00

Adres: Ks. Szwedy 11D/31 44-207 Rybnik
Kontakt tel: 505 678 750
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Zostań naszym fanem! Czekamy na Ciebie!

Odwiedziło Nas

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie
49
123
294
49258
4517
5385
208415