Obozy dla dzieci z ADHD ODD i nie tylko
 • Obóz Gwiezdnych Wojen dla najmłodszych 8-10 lat

  Dawno temu w odległej galaktyce...
  Młody Padawanie, Akademia Rycerzy Jedi stoi otworem przed każdym, kto chce się szkolić i uczyć. Szkolić w sprawnościach różnego rodzaju i uczyć rozpoznawać dobro i zło. Wszystko po to by stać na straży Galaktyki...

  Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

 • Obóz Adrenalina Action
  Obóz Adrenalina Action

  Potężna dawka adrenaliny...
  Dla tych, którzy kochają wodę i nie potrafią żyć siedząc w miejscu. Dla tych, którzy lubią aktywność na lądzie przygotowaliśmy bogatą ofertę wypoczynku. Krystalicznie czyste jezioro, kompleks sportowy, park linowy, mnóstwo lasów, pyszne jedzenie i fantastyczna kadra to gwarancja niezapomnianej zabawy.

  Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

 • Paintball - Quad - Survival !
  Paintball - Quad - Survival !

  Prawdopodobnie wielu z nas chłopców, będąc jeszcze zupełnie niedawno w szkole podstawowej spędzało wiele czasu na zabawach z patykiem w ręku, który służył nam jako colt, karabin, pistolet. Gdzieś w marzeniach toczyliśmy bitwy. Oto przed Wami fantastyczny obóz paintballowo - quadowy - survivalowy, spełniający marzenia zarówno o strzelaniu jak i o jeżdżeniu...

  Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

 • Obóz Wynalazców
  Obóz Wynalazców

  Wynalazca, konstruktor, poszukiwacz to wszystko słowa, które określają osobę taką jak ty, czy ja. czyż nie jesteś osobą, która musi wszystkiego dotknąć, być wszędzie, poszukiwać...? Posiadasz rzadkie umiejętności, jesteś niezmordowany, ciekawy świata, wszędzie cię pełno i zawsze jesteś gotowy na nowe - czy Ty przypadkiem nie masz w sobie pierwiastka ADHD???!!!

  Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

 • Obóz Hobbit
  Obóz Hobbit

  Gdzieś daleko stąd w odległych nieznanych czasach rozegrała się podróż... Chciałbym zabrać cię w tą niezwykłą podróż, pełną niespodzianek, niezwykłych wyczynów, niezwykłych postaci, gdzie wspólnie stawiamy czoło Trolom, Goblinom i Smokowi Smaugowi... Czy jesteś gotowy na tę Niezwykłą Podróż z Bilbo Bagginsem?

  Nie zwlekaj !Image Rezerwuj !Image

Smaller Default Larger

O nas

Założycielem Adehadowa jest:

śp Leszek Czyżewski (Leon) twórca ADeHaDowa - wypoczynku i obozów terapeutycznych dla dzieci z ADHD,ODD, Zespołem Aspergera, leśnik, pedagog, socjoterapeuta, dydaktyk, sternik motorowodny, od wielu lat związany z Placówką Opiekuńczo - Wychowawczą "Orle Gniazdo" w Marwicy oraz "Samodzielne Mieszkanie" w Pasłęku jako wychowawca i opiekun prawny wielu wychowanków (obecnie Dyrektor Centrum do Obsługi obu placówek), były pracownik Centrum CBT Elbląg pracujący w terapii dzieci i młodzieży, członek Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa w Elblągu, w strukturach którego min. szkolił kandydatów na rodziców zastępczych programem szkoleniowym SPUR i SPUR II, pasjonat lasu...

Dorosły ADHD - owiec  (można z tym żyć mając zrozumienie, kogoś kto będzie cię kochał, mając swoje pasje i grono przyjaciół, od których nie boisz się usłyszeć gorzkich słów, ale od których również uzyskasz wiele wsparcia. Gdyby nie oni nie byłoby obozów i  nie doszedłbym do miejsca, w którym jestem)
Gosia - pedagog, terapeuta, dydaktyk, od wielu lat związana z trudnymi dziećmi i młodzieżą, na co dzień pracuje w mieszkaniu dla usamodzielniającej się młodzieży z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Pasłęku, były pracownik Centrum CBT Elbląg w dziale szkoleniowym. Od początku naszej działalności zaangażowana w tworzenie obozów dla dzieci, wychowawca kolonijny.

 

 

 

 

 

Bożka - pedagog, wychowawca kolonijny, były pracownik Centrum CBT Elbląg pracujący w dziale szkoleń dla rodziców, prowadzi grupy dla dzieci i młodzieży, prowadziła grupy wsparcia dla rodziców zastępczych, na co dzień pracuje w mieszkaniu dla usamodzielniającej się młodzieży z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Pasłęku.

 

 

 

 

 

 

Paweł - Ratownik WOPR, ratownik po kursie w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności pływanie, sternik motorowodny, pedagog, oligofrenopedagog, wychowawca kolonijny na obozach z dziećmi z ADHD, współorganizator obozów wędkarskich dla młodzieży, na co dzień: nauczyciel, wychowawca Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego Nr 1 w Elblągu, V-ce Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Rozwoju Osób z Upośledzeniem Umysłowym Drugi Dom, jego motto życiowe "Siejmy Dobro".

 

 

 

 

Sławomir (Kmieto) -instruktor rekreacji ruchowej IRR o specjalności kajakarstwo, leśnik, programista, miłośnik snowboardu

 

 

 

 

 

 

 

Ela - instruktor plastyki, opiekun kolonijny. Wybitnie utalentowana plastycznie osoba. W zasadzie co kilka minut w jej głowie rodzą się nowe pomysły. Posiada dar opieki nad małymi dziećmi.

 

 

 

 

 

 

 

Paula - wychowawca kolonijny, zawsze uśmiechnięta, jej aktywność nie ma granic, dzieci i młodzież przepadają za nią, jej pasja to sport i biotechnologia

 

 

 

Kontakt z nami

ADeHaDowo Edyta Czyżewska
Organizacja Turystyki I Usługi

Organizacja wypoczynku, sprawy merytoryczne Leszek Czyżewski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Faktury, obsługa administracyjna biura
Edyta Czyżewska
Poniedziałek - Piątek 16.00 - 20.00

Adres: Ks. Szwedy 11D/31 44-207 Rybnik
Kontakt tel: 505 678 750
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Zostań naszym fanem! Czekamy na Ciebie!

Facebook
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odwiedziło Nas

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
330
1218
3483
1992
1324255